KONST / Litografier / Färglitografier 12645261
nr 1264 5261
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografier, 2 st, Fiskelägen, 310-upplaga. Signerad, daterad -64. Motivet: 20x64 ca
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:46:33
15/7 16:52:44
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann